Sooduspakkumised
Tasuta kuulutused
Uudiskirjad

Eesmärk


eesmärk

  Soodukas.ee eesmärk on organiseerida tarbijale olulist infot toodete ja teenuste kohta. Seda eelkõige sooduspakkumiste andmebaasina ja tasuta erakuulutuste näol.
    Antud ärimudeli puhul maksab ainult kaupmees, kuna tema huvi on see, et info sooduspakkumiste kohta oleks olemas ja toode saaks müüdud. Tarbija jaoks tähendab see seda, et otsingulehel pole mingeid tüütuid vilkuvaid reklaame, mis takistaksid info leidmist. Eesmärk on pakkuda puhast otsingut.

Kas kaupmehel peavad olema kaubad kodulehel olemas ?

     Ei pea, kaupmees ei pea omama kodulehekülge, kuid oleme veendunud, et kodulehe olemasolu kindlasti suurendab läbimüüki. Seetõttu pakume ka kodulehekülgede valmistamise teenust. Seda isegi üksikule tootele. Ehk kui Teie toode on väga spetsiifiline, siis võime luua eraldi kodulehe üksiku toote või teenuse kohta. Pildid, pdf-manuaalid, andmebaasid, videod jne.

    Väga tore on, kui kaupmehel
sooduspakkumised oma kodulehel ja ka andmebaasis. Sel juhul on mõistlik kaupmehe ja Soodukas.ee vaheline andmevahetus automatiseerida. Ehk kõik kodulehel või suletud andmebaasis olevad sooduspakkumised ilmuvad automaatselt ka Soodukas.ee keskkonda.


 Kasutaja: Parool:Eesmärk Kontakt Otsi sooduspakkumisi KKK Liitu